فیشــــــنگار

بخاری کوچک پذیرایی ما کفاف سرمای سوزناک دی ماه تهران را نمیداد. خانه قبلی شوفاژ داشت به همین خاطر ما بخاری خودمان را فروخته بودیم امسال باید با یک بخاری کوچک زمستان را سر میکردیم. به هر حال بیش از حد تحمل سرد بود چون شیشه ها هم دوجداره نبود از بالا و پایین سرما به خانه هجوم می آورد.

 

نیمه های شب با صدای همسرم بیدار شدم که داشت نگران با خواهرش صحبت میکرد حدود ساعت دو و نیم شب بود. نگران شدم. لحاف را کنار زدم و مصاف با سرما را تحمل کردم که ببینم چه خبر شده است.

 

گفتند که گویا حاج قاسم سلیمانی در عراق ترور شده است. در همان لحظه اول حس قلبی ام راحت این خبر تلخ را تایید کرد. متاسفانه آمریکا تصمیم شومش را گرفته بود.

 

اما این بندگان خدا تا صبح از در و دیوار و کانال ها و توییتر ها پیگیری کردند که بلکه خبر شایعه باشد.

 

حس و حال من شبیه نویسنده شماره شش پویش شده بود. به همسر گفتم شبکه العالم را روشن کن آنجا زودتر اعلام می کند و خودم گرفتم خوابیدم.

مثل این بود که در اوج کار وسط محل کارم بگیرم بخوابم. منظورم این است که یک درصد هم نیاز به خواب نداشتم اما بیداری هم در این شرایط برایم قابل تحمل نبود.

 

اتفاقی که نباید افتاده بود و هر کسی بیشتر او را دوست میداشت بیشتر در این لحظات قلبش و تمام وجودش پر از نفرت نسبت به  قاتلان حاج قاسم شد...فقط مسئله این بود که حاج قاسم پیروزی را تمام کرده بود و ماموریت تثبیت پیروزی را به دوستدارانش سپرد و رفت. 

 

حالا از یک طرف داغ انتقام حاج قاسم و از طرف دیگر رسالت ادامه دادن به مسیر او یعنی اعتلای جهان اسلام و پاک کردن آن از لوث پوتین سلطه‌گران بر دوش فرزندان انقلاب سنگینی می کند.

 

رسالت دوستداران حاج قاسم غلبه‌ی نرم‌افزاری بر هیمنه‌ی پوچ استکبار است. جوانان انقلابی ما و نخبگان مؤمن ما [با] همّت، این هیمنه‌ی استکباری را باید بشکنند و این سیلی سخت را به آمریکا بزنند، رسالت دوست داران غیر ایرانی حاج قاسم هم اخراج آمریکا از منطقه است که این همّت ملّتها و سیاستهای مقاومت را میطلبد

بخاری هم چقدر گرون شده!

 

محل احمدی نژاد یه سر بزنید شاید قیمت مناسب گیرتون بیاد. البته الان دیگه باید بگیم محله جهانگیری اینا

چه شب و روز بدی بود

مثل شرایطی شده بود که نمیدونی حالا بعدش چی میشه ؟ 

دیدی بالاخره نحسی سیزده ما رو گرفت

این حرفا چیه!؟ سیزده و چهارده نداریم 

گُلی

چشمات گل می بینه؟ :)

سلام علپکم

یکی از موارد حسرت برانگیز ماجرا همون تموم کردن پیروزیه .

در کمال محض رفت حاج قاسم، چه نظامی، چه روحی، چه عزت و شانی 

سلام. الگوی خوبیه برای ماها 
از هر نظر

خیلی سخت گذشت 😭

ان مع العسر یسراج
کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی