فیشــــــنگار

پاسخ‌های مکشوف به سوالات محذوف

تحول آموزش و پرورش درسند2030

طبق سند 2030 در مدارس ما همجنس‌بازان می‌توانند کلاس آموزشی داشته باشند، ولی در مورد دین نمی‌توانیم صحبت کنیم. طبق این سند آموزش متون دینی مخل خلاقیت است و باید از مدارس حذف شود. متن+صوت+فیلم
دچــ ــــار
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۰:۰۹
عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی: 
ما نمی‌گوییم تمام این سند و تمام بندها خلاف اسلام است، بلکه در تمام قراردادهای بین‌المللی بندهایی هم وجود دارد که مخالف اسلام نیست، بنابراین ما با تمام بندهای این سند مخالفت نداریم، ولی می‌گوییم چرا اسناد بالادستی را دور می‌زنند و چرا جز یک حق تعارف‌منشانه پای چنین قراردادهایی را امضا می‌کنند، درحالی که برخی مفاد آن خلاف مبانی اسلام و قانون اساسی کشور است.
بانو. میم
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۰:۲۳
این همه اموزش حیا و تقوای جنسی دادن تو اموزش و پرورش ؛ تهش چی شد ؟؟ 
این همه اموزش دینی و نماز و قرآن دادن تهش چی شد ؟؟ 
اصلا نمیشه گفت اموزش! چون بلد نیستن اموزش بدن که اگر بلد بودن اوضاع این نبود !
یه سوزن به خودشون بزنن ، اموزش و تربیت خودشون رو درست کنن ! 
به اندازه ی کافی همجنس باز و فعال جنسی داریم... سرشون رو کردن زیر برف... 
دختر ۱۱ ساله میاد اورژانس با دوست پسرش رابطه داشته خودکشی میکنه... 
دختر ۱۲ ساله مجرد با دل درد میره اورژانس نگو درد زایمانیش بوده ! تازه تو شهرستان ها که اینقدر در قید سنت و مذهبن... دیگه بگیر بقیه جاها چه خبره ! 
تو دبیرستان دخترونه هم جنس بازی خیلی علنی رواج داره ، حتی اون موقع که من دبیرستانی بودم ، یادمه چند نفری همجنس باز بودن و علنی میگفتن !
این خانه از اساس خرابه...
فکر کنم این سیستم ۲۰۳۰ اجرا هم بشه ، فرق چندانی تو انحراف نداره چون سال هاست که مسیر منحرف شده اس ... 
ولی اون قسمت دیکتاتوری جهانی قابل تامل بود... ما همیشه اسیر همین دیکتاتوری بودیم ، نبودیم ؟؟... 
پاسخ :
اتفاقا خود ازغدی دقیقا همین حرفای شما رو میگفت درمورد اینترنت و روابط جنسی و مناسباتی که توی جامعه هست ... میگفت کار از ازادی گذشته ما دچار هرج و مرج هستیم توی این مسائل ... اما مسئله اینه که چرا شما با عشق امضایی که دارید این روند رو قانونی می کنید؟ 

چرا میخواهید نظام رو متعهد کنید که این مسیر رو به خوبی پیش بره!!!؟ :)
+ دیکتاتوری جهانی رو خوب توضیح داد مخصوصا در مورد اون 145 کشوری که موافق صنعت هسته ای ایران بودن :) 
Samira ..
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۰:۲۶
چقدر کامنت بانومیم ناراحت کننده بود:'(
پاسخ :
خب ایشون دکترن خودشون در جریان بخشی از این مسائل هستن ...
بنت شهرآشوب
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۰:۴۲
تو برنامه ی جیوگی، یکی از کارشناسانشون میگفت مشکل ما با آموزش و پرورش و درست نشدن تربیت اینه که ما انتظار داریم آموزش و پرورش برای ما بچه ی خوب تربیت کنه. در حالی که تربیت بچه دست خانواده اس
آموزش و پرورش تنها و تنها نیروی کار تربیت میکنه. خانواده ها همه ی بار آموزش رو میندازن گردن مدرسه، مدرسه هم که از عهده اش بر نمیاد
پاسخ :
یه عالمی میگفت بچه های مردم دست آموزش و پرورش امانته... اگه نمیتونه تربیتشون کنه باید بگه نمی تونم وگرنه خیانت در امانته ...
بانو. میم
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۰:۴۳
واقعا هرج و مرجه...
من خودم به شخصه با قانونی شدن این مسائل مخالفم...
قشنگ بنزین رو اتیش پاشیدنع... 
پاسخ :
والا نمیدونم چرا خود آموزش و پرورش موافقه!!؟ 
بانو. میم
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۰:۵۰
چون خودش کاری غیر این نمیکرده تا الان :)) الان جو قانون رو میخوان بپوشونن به کارهاشون... 
پاسخ :
مملکته انصافا! :)
لا نتوری
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۱:۱۶
این پست شده مثل برنامه جیوگی
یه حرفی زده
بقیه یکی یکی میکروفن به دست گرفتن
...
منم که فیلم بردارم :))
پاسخ :
اصلا شما تهیه کننده :)
فاطمه غلامی
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۱:۲۲
میگن رستم هست و ی دست اسلحه
میگیم شورای انقلاب فرهنگی هست و ی رحیم پور

اساسا مدیران و مسئولین به خصوص آموزش و پرورش هم خودشون بدشون نمیاد از این ولنگاری و هرج و مرج، +این هم شاهدش ...

الان بیشترین دغدغه هایی که بچه ها تو جلساتی که نهادها و کانونهای فرهنگی خارج از آموزش پرورش تو مدارس برگزار میکنن همین مطالبی هست که بانو میم بهش اشاره کردند به اضافه روابط سریال ویکتریایی والدینشون متاسفانه.
پاسخ :
نکته جالب در مورد آقای رحیم پور ازغدی گفتید...
+ و ممنون بابت سندی که رو کردید / واقعا دهان آموزش و پرورش بسته شد!
+ چه باید کرد ...
آقاگل ‌‌
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۱:۴۶
آمورش و پرورش جزء مراکزیه که باید زد با خاک یکسانش کرد دوباره ساختش! تک تک عوامل بالا دستیش رو هم باید با قانون کلت مجازات کرد. تا پایین دستی ها درس بگیرن. بعد کار رو بدی دست پایین دستی ها. تمام :|

پاسخ :
حرف بدی نیست
بلاگر کبیر ^_^
۲۸ اسفند ۹۵، ۱۴:۳۱
آموزش و پرورش یکی از فاسدترین مجموعه های لعنتی کشوره.
من اصلا شاخ دراوردم اینو خوندم.
نه به اونکه برای شهادت ها حتی بچه های پیش دبستانی رو میبرن مسجد و عزاداری نه به این. جالبه که این موضوع رو در مغایرت با دین نمیبینن!
جالبه که تو کشور ما هیچ کمکی به دو جنسه هایی که همیشه در عذابن طفلی ها نمیشه و از دید جامعه ملعونن اما همجنس گرایی قراره خیلی عادی بشه.همین دختر و پسر های جوان تازه به بلوغ رسیده ی تشنه انقدر سالها تو منگنه و معذوریت هستن که همجنس باز شدن درصورتی که همجنس گرا نیستن بیشترشون،یه واکنش غیر قابل انتظار نیست.
بیشتر مسئولین از یکسان شدن ایران با خاک بی شرمی و بی عفتی نه تنها مشکل ندارن بلکه مملکت رو به همون سمت سوق میدن. چی بهتر از این اراجیف برای مشغول کردن ذهن یه جامعه؟

پدر مادرایی که قراره هر روزی که بچه مدرسه میره حتی نگران و دغدغه مند باشن دیگه چی میمونه ازشون که به مسایل مهم فکر کنن و اعتراضی بکنن یا سیاست رو نقد کنن؟؟
پاسخ :
واقعا بیشتر این معضلاتی که اشاره کردید تا حد زیادی با تربیت حل میشه ...
دختر نقره ای
۲۸ اسفند ۹۵، ۲۰:۰۹
سلام 
راستش نمیخوام نظری متفاوت بدم اما ما اینقدر به آموزش و پرورش حمله کردیم بد نیست نقش خانواده ها رو هم در این معضل های جنسی بیان کنیم. شما ببینید وقتی کودک چهار پنج ساله فیلم هایی که مناسب سنش نیست ببینه یا اونقدر براش امکانات فراهمه و اینترنت و فضای مجازی در اختیارشه، اونوقت این کودک هدیه های آسمانی و دین و زندگی روش تاثیری داره؟! 

شما یک صفحه قرآن میخونید با یک صحنه ی بد میبینید تاثیرش یکیه؟!

اگر بخواهیم بگیم این خانه از پای بست ویران است باید بگیم خانواده خرابه و مدیریت نمیکنه!  گرچه این صحبت ها چندان مرتبط با پست شما نبود!  
درمورد پست هم جز تاسف صحبت دیگری ندارم. خداوند خودش محافظ این مملکت باشه! 

پاسخ :
سلام به شما توضیح خیلی خوبی بود . خانواده و مدرسه دارن این وظیفه رو به هم پاس میدن گویا..
سجاد مقید
۲۸ اسفند ۹۵، ۲۲:۳۶
آقای رحیم پور ازغدی در این مورد گفتن این سند ، یعنی کاپیتالاسیون فرهنگی
به نظر من هم همین واژه بهترین توصیف برای این سند آموزشی!! هستش
خدا به دادمون برسه با این دولت گرامی!!
پاسخ :
بخش آموزش و پرورش شدیدا هدف نفوذ لیبرالیسمه ...گویا میخوان از ریشه خشک کنند روحیات این ملت رو
آرتمیس .
۲۹ اسفند ۹۵، ۰۰:۲۹
خوندم این پست رو. با تمام کامنت‌هاش و اون لینکش. ولی هنوز وقت نکردم اون فیلم یک ساعتی رو ببینم!
گاهی در مسئله‌ای اطلاعات کافی ندارم، سکوت می‌کنم.
پاسخ :
خیلی هم خوب
لوسی می
۲۹ اسفند ۹۵، ۰۱:۳۶
من قول میدم وقتی مستر رو رییس جمهور کردم به این نکته اساسی برسم و آموزش وپرورش رو کلا از نو بسازم!
یا مستر باید رییس جمهور بشه یا این مملکت همینی که هست می مونههههه!
پاسخ :
اگه بشه چی میشه؟‌:)
جو لیک
۸ فروردين ۹۶، ۰۳:۰۰
من اصلا در جریان نیستم:-"
پاسخ :
در جریان بودن خوبه؟‌:)
شایستـ .ه
۹ فروردين ۹۶، ۱۰:۵۴
خلاقیت؟؟! اونی که اینو گفته باید بدونه دین خیلی جاها باعث خلاقیت میشه... نیکی کریمی تو برنامه ی آبان میگفت تو کشورای دیگه ازم میپرسن چرا انقد فیلمای شما خوبه و به کل محدودیتای دینی باعث خلاقیت بیشتر ما میشه ‌... 
من خودم داستان نویسی کار میکنم و معتقدم تو این حوزه هم همینطوره
اما کی میشنوه اینا رو؟
پاسخ :
ممنون برای توضیح و پاسخ
هَشت حَرفی
۲۱ فروردين ۹۶، ۱۶:۲۸
سند؟ :) سَنَد تو این مملکت معنا نداره!

چه بخوان دانش آموز رو یه اسلام گرای افراطی بر مبنای یکی از چندین آیه ی قرآن (آیه ی چهار سوره محمد) بار بیارن و چه بخوان یه لیبرال بار بیارن و چه بخوان یه بی دین ازش در بیارن. 

در نتیجه چندان اهمیتیم ندارن این چشم اندازها. حال رو باید دید که هر روز آموزش و پرورش و تربیت این مملکت رو به زوال داره پیش میره. 

امثال رحیم پور چکار میکنن؟ مگه فلسفه دان ها و جامعه شناس های اسلام گرای این مملکت نیستن؟ طرح بدن، نظریه بدن جای اینکه بیان صرفا بتوپن و برن. همونجور که خودش میگه الزام آور نیست! اگر نیست، اگر چرته و جور در نمیاد، بیان روشن کنن که آقا اصلش اینه و برمبنای فلان نظام آموزشی موفق در دنیا ما این کار رو باید بکنیم و فلان جاش رو باید خودمون عوضش کنیم و اصلاحش کنیم براساس دین و آیین رسمی مملکتمون که از قضا پیش بینی میشه به این شکل موفق تر هم ظاهر بشیم. 

ضریب هوشی ایرانیا نسبت به آمریکاییا، انگلیسیا، چینیا، ژاپنی ها و کره ای ها پایین تره و پایین تر هم میره. چرا؟ به چندین و چند دلیل که یکیش در رفتن نخبه هاییه که تو جوامع پیشرفته به عنوان شاه کلید ازشون استفاده میشه. 

این نخبه ها نسلی دارن که نسلشون هم طبیعتا میتونه نخبه باشه و همونا ضریب هوشی مملکت رو بالا میبرن و همونا شاه کلیدهای آینده میشن.

این همه مهاجرت مغز داریم که میرن و نسلشون هم میمونه واسه کشورهای پشرفته ای مثل آمریکا و کانادا و انگلیس و ایران چی؟ هیچی :) به امیدخدا 

انقلاب ما انقلاب نور بود و چون این شکلی بود قطعا ما پیروزیم چون خدا وعده ش رو داده. نمیدونم خدا کجا وعده ی یه همچین اداره ی مملکتی و بعد پیروزی همون وضع رو داده! فکر کردن قوم لوط میدونستن که نابود میشن؟ اونا خودشون رو برتر میدونستن و پیروز اعصار که علیه پیامبرشونم شوریدن و خواستن وارد خونه ش بشن و ادامه ی ماجرا. میدونستن قراره یهو دود بشن برن هوا که این کارارو نمیکردن.  اونا هم وعده داشتن. چیزی موند ازشون؟ 

نمیشه به آرمان هایی دل خوش کرد و بعد بیخیال نشست و گفت یهو امداد غیبی میرسه و همه چیز درست میشه چون ما شیعه ی علوی هستیم و تنهامون نمیذارن. 

قضیه ی آموزش و پرورشم همینه. نشستن تا یهو خودش با یک نیروی غیبی درست بشه :) بعد سندیم که تحویل مملکت میدن رو کاپیتولاسیون میدونن! باید بالاخره یک چیزی ارائه بشه تا اصلاح بشه و به سرانجام برسه یا نه؟ اصلاحش کنید و بگید سند اینه و ما قصد داریم به این سطح از کمال برسیم.
پاسخ :
فرمایش شما متین است...
هَشت حَرفی
۲۱ فروردين ۹۶، ۱۶:۴۷
با تبر زدی نصفم کردی که اخوی :))
پاسخ :
نه داداشی :) سخن شما حرف دل خیلی از دلسوزای مملکته 
ایمان
۲۴ ارديبهشت ۹۶، ۲۲:۳۳
یه زمانی وقتی در انقلاب مشروطه مدارس مدرن دخترونه و پسرونه راه اندازی شد اونم توسط اونایی که میرزا تقی خان امیرکبیر کمکشون کرده بود یا فرستاده بودشون فرنگ،شیخ شهید،آقا فضل الله نوری(ره) گفت که مدارس پسرونه،غربی و تبشیری و الحادیه و مدارس دخترونه رو فاحشه خونه خطاب کرد در مقابل تکفیر و اعدام و در میدون توپخونه به پیکر مطهرش ادرار شد و هنوز از طرف مکلا و معمم بهش فحش میدن.بعدترش وقتی رضا پالونی،رضا پهلوی و بعد از اون رضا شاه شد و سیستم آموزشیو یک سره غربی و تبشیری و الحادی کرد،بهش اعتبار دادن.امروز ما سیستم آموزشی غربی داریم و سیستم آموزشی غربی بیشترین بهره وریش باید در راستای ارزش های غربی باشه و راه بهینه ی رسیدن به این بهره وری همین اسناد یونسکوو غیره س.شما و رهبر معظم انقلاب(زیده العزه) گرفتار شاخه کردین خودتونو.ریشه رو باید زد. با نظریه ی رشد و نظریه ی یادگیری ژان پیاژه شیعه تربیت نمیشه. بقول منطق دونای قدیم، اعتقاد به شی اعتقاد به لوازمش هم هس! راه نجات انقلاب،در بنیادگرایی، رادیکالیسم و برخورد با بطون و ظواهر غیرشیعی به روش قهریه.
پاسخ :
در انقلاب فرهنگی چنین برخوردی صورت گرفت که نمیدانم چرا نتیجه نداد انگار
ایمان
۲۵ ارديبهشت ۹۶، ۱۸:۳۲
مشکل اینه که اصلا انقلاب فرهنگی خودش کپی کاری از رفتار چینی ها و روس ها بعد از انقلابای کمونیستیشون بود.

برای همین هم غالب چهره هاش چپ بودن.کپی کاری از روی اجنبی اون هم اجانبی که گرفتار مارکس بود.دقیقا این سازوکار تو چین و شوروی انجام شده بود و دقیقا اسمش تو این کشورها هم دقیقا همین انقلاب فرهنگی بود.

من میگم ساز و کار خودمون با فکر خودمون و با دستی که از سری فرمون بگیره که داخل در حکومت و ولایت مذهب حقه س.ما در این سالها حتی شیوه ی ترمی واحدی دانشگاهو وارد مدارس علمیه کردیم. ینی ما حتی عقب نشینی هم کردیم. 
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
درباره
پایان سخن پایان من است تو انتها نداری
طراح قالب: عرفـــ ـــان ویرایش توسط نقل بلاگ
تصاویر زیباسازی نایت اسکین